فراخوان

1403/3/29
فراخوان رویداد ملی هنر سرامیک دانشجویان ایران
انجمن هنرمندان سفالگر ایران با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و با مشارکت دانشکده هنر دانشگاه سوره، دانشکده هنرهای صناعی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر، دانشکده هنر دانشگاه الزهرا و دانشکده معماری و هنر دانشگاه کاشان، نمایشگاه ملی هنر سرامیک دانشجویان را برگزار می‌کند. از این رو از تمامی دانشجویان و دانش‌آموختگان اخیر دعوت می‌شود با توجه به شرایط و مقررات نمایشگاه، در این رویداد شرکت نمایند.
1403/3/29
فراخوان اولین جشنواره فیلم و عکس با انرژی
جشنواره فیلم و عکس با انرژی، با هدف شناسایی و تقدیر از بهترین آثار هنری و با رویکرد افزایش آگاهی و فرهنگ‌سازی عمومی برگزار می‌شود. این رویداد فرصتی است تا هنرمندان با بهره‌گیری از خلاقیت و استعدادهای خود، داستان‌ها و مفاهیم مختلف را به تصویر بکشند و جامعه را با نگاه‌های نو و منحصر به فرد خود آشنا کنند.
1403/3/27
فراخوان نخستین جشنواره فرهنگی- هنری "اتقان"
هنر ضرورت و یکی از مولفه های توسعه فرهنگیِ است كه نشانه ای از هویت یك جامعه؛ سامان بخش تلاش جمعی؛ امکانی آگاهی بخش با نگاهی هوشیار (کاوشگر) و همچنین یکی از کوشش‌های اساسی آدمیان در شکل دادن ساختار مطلوب اجتماعی به شمار می آید، همچنین فرهنگ کار نیز به عنوان بخشی از نظام فرهنگی جامعه، نقشی بنیادین و زیربنایی در رشد و پیشرفت جامعه، ارتقاء بهره‌وری و سرمایه اجتماعی دارد.
1403/3/17
فراخوان مسابقه تصویرسازی Communication Arts
جایزه تعالی CA یکی از پرطرفدارترین جوایز در زمینه تصویرسازی است که آثار برگزیده توسط هیئت داوران متشکل از طراحان، مدیران هنری و تصویرگران برجسته انتخاب می‌شوند.
1403/3/9
فراخوان رقابت طراحی پوستر
رقابت بین المللی طراحی پوستر Bolu پنجمین دوره از رقابت خود را با موضوع "افراد معلول جامعه" برای سال 2024 برگزار می کند.
1403/3/7
فراخوان جایزه هنر برای تغییر
فردا: چشم‌اندازهای آینده‌ای بهتر، موضوع فراخوان گالری Saatchi لندن با 20 هزار پوند جایزه در سومین مسابقه سالانه Art for Change Prize است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4944
logo-samandehi