فراخوان

1401/5/11
فراخوان مسابقه گزارش‌نویسی کودکان پناهجو
معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر یونیسف ایران دومین دور مسابقه مشترک گزارش‌نویسی از کودکان را با عنوان «کودکان پناه‌جو؛ میهمان‌نوازی ایرانی» برگزار می‌کنند.
1401/5/11
فراخوان جایزه طراحی Kokuyo
در آغوش گرفتن، موضوع رقابت Kokuyo با در نظر گرفتن بودجه 15 هزار دلاری به عنوان جایزه نقدی منتخبین است.
1401/5/5
فراخوان ایده ها: باغ گیاهان
از بین رفتن باغ هایی که هر روز در آنها رابطه نزدیکی با گیاهان ایجاد می کنیم، موضوع رقابتی است که توسط فستیوال باغ رادیچپورا برگزار میشود.
1401/5/2
فراخوان نمایشگاه "شکل پذیری" انجمن هنرمندان سفالگر ایران
انجمن هنرمندان سفالگر ایران با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و خانۀ هنرمندان ایران، نمایشگاه گروهی سالانۀ انجمن را در مهر ماه 1401 در خانۀ هنرمندان ایران به مدت 10 روز برگزار می­کند. این نمایشگاه با هدف پرداختن به قابلیت های فنی سرامیک و نمایش آخرین دستاوردهای هنرمندان این حوزه با رویکردهای مختلف، درونمایۀ "شکل پذیری" را برای نمایشگاه در نظر گرفته است.
1401/4/28
فراخوان جشنواره طراحی برای کودک
نگهداری از کودکان در خانه های آپارتمانی با متراژ کم، به یک چالش تبدیل شده و فرصت طلایی دوران همراهی با کودک به دلیل بروز مشکلات کوچکی که ناشی از محصولات نامناسب برای کودکان می باشد، به تهدید تبدیل می شود. طراحی در مسئولیت اجتماعی خود میتواند راه حلهای ساده و کارآمدی برای بهبود کیفیت تربیت و رشد کودکان ارائه نماید.
1401/4/28
فراخوان رقابت Anima 2023
جشنواره فیلم انیمیشن بروکسل، فراخوان برنامه های انتخابی خود را برای چهل و دومین دوره جشنواره باز کرده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4467
logo-samandehi