فراخوان داخلی

1402/3/10
فراخوان کارگاه ایده پردازی کاربرد خلاقانه صنایع دستی و هنر ایرانی در فضاهای عمومی شهر تهران (تقاطع خیابان آزادی و بزرگراه یادگار امام (ره) تا میدان آزادی)
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تحقق اهداف و مأموریت­های سازمانی خود با همکاری معاونت صنایع­دستی وزارت میراث فرهنگی اقدام به برگزاری کارگاه ایده پردازی کاربرد خلاقانه صنایع دستی در فضاهای عمومی شهر تهران نموده است.
1402/2/31
فراخوان دومین رویداد نقاشی خط (کالیگرافی) به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های هنری شهر، بنا دارد با دعوت از هنرمندان در حوزه هنر نقاشی خط(کالیگرافی) با اجرای نقاشی خط بر روی المان های پیش ساخته، زمینه یك رویداد درخور شهری را فراهم سازد.
1402/3/3
فراخوان دومین دوره جشنواره بین المللی عکس مزارات ۱۴۰۲
در تمامی فرهنگ‌های دینی به‌ویژه فرهنگ اسلامی، همواره نیایش و حضور در مقابر و بقاع متبرک پیشوایان، بزرگان و شخصیت‌های دینی، و اظهار ارادت به صاحبان بقاع و در نتیجۀ آن، کسب فیوض معنوی، اهمیتی ویژه داشته است. حضوری که زمینه‌ساز اتصال به منبع رحمت واسعه الهی و تهذیب روح و جان آدمی است. امروزه باشکوه‌ترین آثار معماری جهان اسلام متعلق به بقاع پیشوایان و شخصیت‌های برجسته اسلامی است که خود نشان از اهمیت مسئله زیارت دارد.
1402/3/2
فراخوان تامین طرح دیوارنگاری
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای مأموریت های خود نسبت به ارتقاء کیفیت هنری منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری، فراخوان "تأمین طرح دیوارنگاری" را جهت فراهم نمودن طرح های موردنیاز خود اعلام می نماید.
1402/2/23
فراخوان کارگاه تخصصی طراحی مبلمان شهری طراحی مبلمان شهری تعاملی با رویکرد بازی گونه
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد در راستای تأمین اهداف کلانشهر تهران بزرگ با رویکرد نشاط و شادی شهروندان در ارتباط با عناصر مبلمان شهری، ترغیب و تشویق دانشجویان و بکارگیری ایده‌های نو و خلاق، نسبت به برگزاری کارگاه تخصصی طراحی مبلمان شهری اقدام نماید.
1402/2/18
فراخوان مسابقۀ بزرگ طراحی و خلاقیت در فضاهای عمومی شهر تهران
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تحقق اهداف و مأموریت های سازمانی خود با همکاری معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی و نهادهای دانشگاهی و هنری معتبر کشور اقدام به برگزاری مسابقۀ بزرگ طراحی و خلاقیت در فضاهای عمومی شهر تهران نموده است.
1402/2/18
فراخوان طراحی و ساخت المان های حجمی موقت به مناسبت ایام محرم و عاشورای حسینی
سازمان زیباسازی شهر تهران با توجه به فرارسیدن ایام محرم و واقعه عاشورا در نظر دارد نسبت به طراحی آثار حجمی موقت و مناسبتی با موضوع مورد اشاره اقدام نماید. بر این اساس با در نظر گرفتن نقش هنر مجسمه سازی در ارتقاء فرهنگ عمومی، از هنرمندان مجسمه‌ساز دعوت می شود با ارائه طرح‌های خود در این فراخوان مشارکت نموده و آثار پیشنهادی خود را به این سازمان ارائه دهند.
1402/2/9
فراخوان دومین دوره‌ی جایزه‌ی ویلا
تمام پروژه‌های ویلایی در ایران مجاز به شرکت در دومین دوره‌ی جایزه‌بزرگ ویلا هستند؛ این دوره از جایزه‌ی ویلا در چهار دسته‌ی ویلاهای ساخته‌شده، ویلاهای ساخته‌نشده، طراحی داخلی ویلا و طراحی محوطه/منظر ویلا برگزار خواهد شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1723
logo-samandehi