فراخوان خارجی

1403/2/12
فراخوان رقابت تصویرگری Golden Pinwheel
مسابقه تصویرگران جوان Golden Pinwheel که هر ساله به عنوان بخشی از نمایشگاه معتبر بین‌المللی کتاب کودکان شانگهای چین (CCBF) برگزار می‌شود.
1403/1/30
فراخوان شانزدهمین دوره جایزه معماری آقا خان
جایزه معماری آقاخان هر سه سال یکبار به پروژه هایی اعطا می شود که استانداردهای جدیدی را در زمینه معماری، شیوه های برنامه ریزی، حفاظت از تاریخ و معماری منظر تعیین کنند. این جایزه به دنبال شناسایی و تشویق مفاهیم ساختمانی است که با موفقیت به نیازها و آرزوهای جوامع در سراسر جهان، که مسلمانان در آن حضور چشمگیری دارند، پاسخ می دهد.
1403/1/28
فراخوان جایزه عکاسی BBA
رقابت جایزه عکاسی BBA پلتفرمی تاثیر گذار و بنیادین برای عکاسان در سراسر جهان بشمار رفته و فرصتی بی نظیر برای آنان فراهم می کند تا در معرض دید قرار گرفته و شناخته شوند.
1403/1/21
فراخوان رقابت دانش آموزی Bow Seat Ocean Awareness
شرایط اقلیمی خود را نقل کنید، موضوع رقابت Bow Seat Ocean Awareness برای سال 2024 است و از دانش آموزان دعوت می کند تا به عنوان یکی از شاهدان تغییرات اقلیمی روایت های منحصر بفرد خود را به اشتراک بگذارند.
1403/1/21
فراخوان جایزه هنرمندان آینده
جایزه JIA Future Artists، که توسط انجمن تصویرگران ژاپن (JIA) برگزار می شود، اقدامی بنیادین در راستای فعالیت های جامعه هنری بین المللی برای جلب توجه عموم و پرورش استعدادهای رو به رشد تصویرگران جوان بشمار می رود.
1403/1/19
فراخوان رقابت طراحی Andreu World
"ساخت دنیای بهتر" موضوع این رقابت است که با هدف پاسخ به نیاز مبرم به دیدگاهی جدید در طراحی، تولید و توزیع در مقیاس جهانی پایدارتر، برگزار میشود.
1402/12/23
فراخوان رقابت تصویرسازی Hiii
مسابقه بین‌المللی تصویرسازی Hiii که اکنون در یازدهمین دوره خود قرار دارد، به عنوان یک پلتفرم معتبر جهانی در زمینه تصویرسازی شناخته شده است.
1402/12/21
فراخوان رقابت هنرهای تجسمی ArtEffect
مسابقه هنرهای تجسمی ArtEffect، که توسط مرکز Lowell Milken برای قهرمانان ناخوانده برگزار می‌شود، بستری قابل توجه برای معرفی دانش‌آموزان با استعداد کلاس‌های 6 تا 12 فراهم می‌کند.
logo-samandehi