فراخوان خارجی

1394/6/22
مسابقه بین‌المللی طراحی جوراب ۲۰۱۵
شرکت تولیدی جوراب “Sock it to me” مسابقه سالانه طراحی جوراب را برگزار می نماید و از تمامی طراحان و دیزاینرهای سراسر دنیا دعوت نموده تا با شرکت در این مسابقه، خلاقیت خود را در معرض نمایش بگذارند. (اتمام مهلت ارسال آثار)
1394/6/31
فراخوان مسابقه طراحی یک اوراسیا ی جدید
اوراسیا ترکیب دو قاره ی آسیا و اروپا است. در بین آسیا و اروپا مرزبندی طبیعی وجد ندارد و مرز میان این دو قاره بیش تر تاریخی و فرهنگی می باشد. در این مسابقه ی طراحی خواسته شده که تصور کنید به دلیل آشوب های کنونی، این مناطق به نابودی مطلق رسیدند. فرض کنید کشور ها به خاطر جنگ ویران و رها شدند و هزاران سال از فرهنگ و تمدن های بزرگ از میان رفتند! (اتمام مهلت ثبت نام و ارسال آثار)
1394/7/13
طراحی لوگو برای مرکز فرهنگی بامیان و کانون خلاق بامیان
مرکز فرهنگی بامیان و کانون خلاق بامیان دفتر یونسکو در کابل بدین وسیله از تمامی طراحان خلاق و علاقمندان (به گونه ی انفرادی یا شرکت) برای اشتراک در رقابت طراحی لوگو رسمی برای مرکز فرهنگی بامیان و طراحی لوگو برای کانون خلاق بامیان دعوت می نماید. (اتمام مهلت ارسال آثار)
1394/6/17
فراخوان Drawing Academy
آکادمی هر سه ماه جایزه ویژه اعضای اکادمی نقاشی را به سه نفر از برندگان این رقابت اعطا میکند. برندگان با اعلام نظر بازدیدکنندگان این رقابت هنری با لایک کردن در فیسبوک، ری توییت کردن،ری پین کردن و یا نوشتن مطلبی در مورداثر، به رای گذاشته می شوند.شرکت کنندگانی که بیشترین آرا را اخذ کنند موفق به دریافت جایزه می شوند.
1394/5/16
فراخوان Le Dame Art Gallery
تمام هنرمندان در هر سبک و در رشته های نقاشی ، عکاسی ،هنر دیچیتال، چاپ و ترکیب مواد میتوانند در این فراخوان شرکت نمایند.
1394/5/1
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی – امارات متحده
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی - امارات متحده شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برای پنجمین سال متوالی برگزار کننده پاویون ملی ایران در بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان خاورمیانه و شمال آفریقا در دبی از ۲ لغایت ۵ آذر ماه سال جاری خواهد بود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 120

تعداد كل : 2394
logo-samandehi