امکان شرکت در آزمون جامع دکتری بدون نیاز به تاییدیه آزمون زبان خارجی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از امکان شرکت دانشجویان دکتری این دانشگاه در آزمون جامع دوره دکتری بدون تاییدیه موفقیت در آزمون زبان خارجی خبرداد.

به گزارش گالری آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر مرتضی محسنی ضمن اعلام این مطلب ادامه داد: با توجه به شرایط خاص ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان شرکت دانشجویان در آزمون های زبان خارجی در کشور، طبق مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی مقرر شد کلیه دانشجویان دوره دکتری که تمامی شرایط شرکت در آزمون جامع به غیر از تاییدیه موفقیت در آزمون زبان خارجی را دارند در صورتی که زمان برگزاری آزمون جامع آنان حداکثر تا پایان شهریور ماه 99 تعیین شده، اجازه یابند با رعایت سایر مقررات به صورت مشروط در این نوبت آزمون جامع شرکت کنند .

وی افزود: تایید نهایی نمرات آزمون جامع این دانشجویان و تصویب پروپزال آنان و نیز ورود به مرحله پژوهشی در هر حالت، پس از ارائه گواهی موفقیت در آزمون زبان میسر است و تا آن زمان کماکان در مرحله نیمسال آزمون جامع با رعایت مقررات مربوط باقی خواهند ماند و باید در هر نیمسال برای آزمون جامع ثبت نام کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، تاریخ ثبت نمره آزمون جامع این دانشجویان را،زمان ارائه گواهی موفقیت در آزمون زبان خارجی دانست.

logo-samandehi