خلاقیت

1403/3/9
نظم کیهانی با لگو به چالش کشیده میشود
کهکشان راه شیری تقریباً 400 میلیارد ستاره دارد، بنابراین منطقی بنظر می رسد که بازنمایی لگو از کهکشان راه شیری نیز ترکیبی بی نظم و درهم ریخته از هزاران قطعه باشد.
1403/2/25
طراحی متفاوت از وسایل چوبی
همه ما هنگام انتخاب مبلمان، احتمالاً هدف اصلی آنها رادر نظر می گیریم، بعنوان مثال صندلی برای نشستن، میز برای قرار دادن وسایل، تخت برای خوابیدن و غیره. اما از سوی دیگر به دنبال مبلمانی هستیم که بیش از یک کارایی داشته باشد؛ به خصوص برای آن دسته از افرادی که فضای کوچکی داشته یا به وسیله ای نیاز داشته باشند که قابل حمل بوده و در عین حال چند منظوره باشد، کارایی دارد.
1402/5/16
نگاهی به طراحی متفاوت 10 صندلی اداری
ما بیشتر روز خود را با نشستن روی صندلی می گذرانیم، چه در دفتر کار خانگی یا شرکتی خود. از این رو، این قطعه مبلمان نه تنها باید راحت باشد، بلکه باید ارگونومیک و زیبا نیز باشد.
1402/5/14
ادای احترام لِگو به دیزنی با یک دوربین
شرکت LEGO، تولیدکننده پیشرو اسباب‌بازی، با ساخت یک دوربین همراه با سه پایه و حلقه فیلم که ماهیت سفر سینمایی دیزنی را به تصویر می کشد.، صدمین سالگرد دیزنی را گرامی داشته است.
1402/5/11
شیرآلات با مکانیسم کشویی
در این مطلب شیر آب Desliz را معرفی می کنیم، یک نوآوری که بازی را تغییر می دهد و طراحی براق را با عملکرد بصری ترکیب می کند.
1402/5/3
نگاهی به میز کنسول Flitter
میز کنسول مناسب برای راهرو یا ورودی خانه، میز کنسول Flitter است که توسط Deniz Aktay طراحی شده است. در واقع میزهای کنسول بسیار بلندتر از یک میز قهوه یا میز کناری و تقریباً به اندازه یک میز معمولی یا میز کار هستند.
1402/5/2
پنج راه حل ساماندهی موثر فضا
در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به طراحی میزهایی که به شکل موثر از فرم و سطح برای بهینه سازی فضا و طراحی استفاده میکنند.
1402/5/2
قاب های آیفون الهام گرفته از رنسانس
یک هنرمند ناشناس که تنها با نام مستعار خود "Str4ngeThing" شناخته می شود، با ترکیب زیبای هنر رنسانس و قدرت هوش مصنوعی به شیوه ای خارق العاده، قاب‌هایی برای گوشی آیفون طراحی کرده است.
1402/5/1
طراحی صندلی به سبک زندگی عشایری
طراح قزاقی، Daniyar Uderbekov از جدیدترین ساخته خود، مجموعه مبلمان صندلی راحتی نمدی Danik را که با هدف پایداری طراحی و تولید شده است، رونمایی کرد.
1402/4/31
نگاهی به طراحی لامپ ارگانیک
لامپ Sleepy Wood که توسط Jeongwoo SEO با دقت و با استفاده از پانل های چوبی طراحی شده است، یک چراغ ارگانیک است که طراحی منحصر به فردی را با الهام از کنده های پیچ خورده به نمایش می گذارد.
1402/4/24
زیبایی شناسی قاب سیمی در مبلمان
دنیای مدل‌سازی سه‌بعدی برخی از مفاهیم طراحی انقلابی را به وجود آورده است، اما تعدادی از مبلمان‌های سری Lines از نظر بصری چشمگیر و از نظر مفهومی جذاب هستند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 338
logo-samandehi