اخبار

1399/3/10
احتمال بازگشایی دانشگاه‌ها زودتر از مهر
وزیر علوم با بیان این که به هیچ عنوان ترم آینده با تاخیر یا در بهمن ماه آغاز نمی‌شود، گفت: دانشجویان ورودی جدید بر روی این موضوع که ترم تحصیلی آینده‌ از بهمن ماه آغاز می‌شود حساب باز نکنند؛ چرا که ممکن است حتی کلاس‌های دانشجویان زودتر از مهر نیز آغاز شود.
1399/3/10
مجموعه تخت جمشید بازگشایی شد
از اوایل اسفند ماه مجموعه جهانی تخت جمشید همچون دیگر مراکز کشور، به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود که با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا درهای اماکن گردشگری استان فارس و شهر شیراز بعد از تعطیلی سه ماهه به روی گردشگران باز شد.
1399/2/31
امکان بازدید از نمایشگاه «ون‌گوگ» از داخل خودرو
استقبال از ایده‎‌هایی همچون «سینماماشین» و برگزاری کنسرت‌هایی با حضور تماشاگرانی که در خودورهای شخصی شان حضور دارند سبب شده تا بازدید از نمایشگاه «ون‌گوگ» از داخل خودرو در «تورنتو» امکان‌پذیر شود.
1399/2/31
جبران خسارت هنرمندان مجسمه‌ساز در ایام کرونا
با آغاز شیوع ویروس کرونا، کلیه فعالیت‌های فرهنگی و هنری به تعویق افتاد. در حوزه مجسمه‌سازی هم که قرار بود هشتمین دوسالانه تهران از ۱۶ اسفند تا ۱۹ اردیبهشت در باغ کتاب و محوطه اطراف آن برگزار شود، پس از انصراف محمود بخشی ـ دبیر دوسالانه ـ و ادامه روند شیوع کرونا، به خرداد سال آینده موکول شد اما این بار رئیس انجمن مجسمه‌سازان ایران خبر از تغییر دوباره زمان برگزاری این دوسالانه می‌دهد.
1399/2/31
اثر «جیغ» هم به فاصله‌گذاری اجتماعی نیاز دارد
پیش‌تر اعلام شده بود که تابلو نقاشی مشهور «جیغ» اثر «‌اداورد مونک» در حال محو شدن است حالا کارشناسان حضور تعداد زیاد بازدیدکنندگان در محل نگهداری این اثر را دلیل این پدیده اعلام کرده‌اند.
1399/2/31
اعلام برگزیدگان دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
ابراهیم حقیقی، دبیر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، ضمن اعلام این خبر گفت: به دلیل شرایط پیش آمده و اپیدمی بیماری کرونا در جامعه و اصول فاصله گذاری اجتماعی ما در جشنواره دوازدهم فجر تصمیم گرفتیم برترین های این رویداد را از طریق فضای مجازی به سمع و نظر علاقمندان و جامعه تجسمی برسانیم.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 10711
logo-samandehi