اخبار

1398/4/2
آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اهالی فرهنگ، هنر و رسانه
اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می توانند براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه سرمد از تاریخ 98/04/01 تا 98/04/12 با مراجعه به وب سایت صندوق ثبت نام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.
1398/4/1
آیدین آغداشلو: « آنان که پا در راه ترویج فرهنگ می گذارند، چه در ذهن دارند؟»
سالن شهناز خانه هنرمندان روز جمعه، 31 خرداد 1398 میزبان مراسم بزرگداشت منیژه میرعمادی، هنرمند نقاش، ناشر نشر هنر ایران و خالق فصلنامه دو زبانه طاووس و وب سایت طاووس آنلاین بود. در این مراسم آیدین آغداشلو، علی اکبر صادقی، مجید رجبی معمار، امیر راد، بیژن جناب، محمد رضا بهمن پور و دکتر جمشید ناصری، همسر منیژه میرعمادی حضور داشته و به سخنرانی پرداختند.
1398/4/1
مجسمه های یخی با شروع تابستان ظاهر شدند
پنجشنبه و در جریان نخستین روز از جشنواره مجسمه‌های برفی و یخی هنرمندان مجسمه‌ساز در سه گروه استادان مدعو، دانشجویان دانشگاه هنر و پردیس هنرهای زیبا و همچنین برگزیدگان بخش فراخوان کار خود را با برف‌ها آغاز کردند. امروز هم این رقابت در ایستگاه هفت توچال، ادامه دارد.
1398/3/30
برگزاری بزرگداشت منیژه میرعمادی در خانه هنرمندان
بزرگداشت هنرمند نقاش منیژه میر عمادی روز ۳۱ خردادماه در تالار شهناز خانه هنرمندان با سخنرانی آیدین آغداشلو، علی اکبر صادقی، علی دهباشی، بیژن جناب، محمودرضا بهمن پور و با حضور دکتر جمشید ناصری برگزار می شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 9572
logo-samandehi