اخبار

1398/5/31
روایتی از سفر در طبیعت
"ابهامات و رموزی که برایم در طبیعت وجود دارد را با رنگهای خاکستری متفاوت نشان می دهم." این‌را اناهیتا ذابحی در آستانه گشایش نمایشگاه آثار نقاشی خود میگوید. در ادامه خواننده گفتگو با این بانوی هنرمند باشید.
1398/5/30
تصویب آیین‌نامه‌ای برای خلق هنرهای شهری
هادی مظفری می‌گوید: آیین‌نامه‌ای را آماده کرده‌ایم که به‌زودی تصویب و به استان‌ها ابلاغ خواهد شد. با توجه به این آیین‌نامه در تمام استان‌ها شورای حجم و یادمان‌های شهری ایجاد خواهد شد که از این به بعد ایجاد هر نوع اثر هنری در فضای شهری باید زیر نظر کارشناسان این شوراها صورت بگیرد.
1398/5/28
آغاز رای گیری مردمی رقابت عکاسی "دوستی به روایت انسان هنرمند"
پس از استقبال چشمگیر هنرمندان عکاس از این رویداد که به مناسبت روز جهانی عکاسی و انسان دوستی برگزار شده است، از میان آثار ارسالی 25 اثر جهت شرکت در بخش رای گیری مردمی انتخاب شدند که در اینستاگرام گالری آنلاین درج خواهند شد.
1398/5/24
الهه مقدمی: «نخش» ترکیبی از نخ و نقش است
«ما کلمه نخش را برای عنوان نمایشگاه انتخاب کردیم که در واقع یک ترکیب خوبی بود از نقش و نخ؛ زیرا مورد مشترک بین کار هنرمندان استفاده از نخ و تاروپود پارچه است که ایجاد نقش و نقاشی کرده اند.» این را الهه مقدمی، کیوریتور نمایشگاه گروهی «نخش» در ارتباط با عنوان این رویداد در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین مطرح کرد.
1398/5/27
معبد ۲۰۰۰ ساله دوباره ساخته می‌شود
یک گروه محلی متشکل از باستان‌شناس و تاریخ‌دانان بریتانیایی اعلام کردند، پروژه بازسازی معبد دو هزار ساله رومی- سلتیک را به زودی آغاز خواهند کرد
1398/5/23
فعالیت های انجمن عکاسان ایران مطابق اساسنامه است
سید عباس میرهاشمی، مدیر کمیته همایش ها و جشنواره های انجمن عکاسان ایران گفت: هرگونه فعالیتی در انجمن عکاسان ایران بر اساس اساسنامه است و یکی از دلایل حرکت رو به پیشرفت انجمن به همین دلیل است و همواره اساسنامه مورد توجه است و خط حرکت انجمن مطابق اساسنامه است.
1398/5/23
زیباسازی تهران: اشتباه در درج اطلاعات مجسمه ناصرخسرو سهوی بود
مجسمه ناصرخسرو در بوستان ملت پایتخت نیز خبرساز شد و مسئولان زیباسازی در حالی که می‌گویند سرقت مجسمه اصلی مربوط به سال ۸۹ بوده، اشتباه در درج مشخصات مجسمه را می‌پذیرند و می‌گویند که سهوی بوده و درصدد اصلاح آن هستند.
1398/5/23
نسخه‌های خطی هنری در اختیار پژوهشگران قرار می‌گیرد
مدیرکل امور هنری فرهنگستان هنر از راه اندازی پایگاه پرتابل نسخه‌های خطی در زمینه هنر خبر داد و گفت: برای دسترسی آسان محققان و پژوهشگران ایرانی به اطلاعات مورد نیاز، این فضا را از میان نسخه‌های ارزشمند هنری در سراسر جهان شکل دادیم.
1398/5/22
چهارمین نمایشگاه آثار گروهی از هنرمندان خودآموخته در نگارخانه لاله
نگارخانه لاله در ادامه رویکرد به هنرمندان خودآموخته و با هدف بسترسازی برای شناسایی و معرفی این هنرمندان،چهارمین نمایشگاه آثار گروهی از هنرمندان خودآموخته را در راستای گسترش رویکرد "هنر برای همه" که از اهداف پیش روی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است، برگزار می نماید تا از اینرو زمینه های ظهور خلاقیتهای هنری را در دیگر افراد جامعه فراهم آورد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 9783
logo-samandehi