گزارش تصویری نمایشگاه "شب رو" در گالری چهار

گالرى چهار از روز جمعه ٢٤ خرداد ماه ٩٨ میزبان نمایشگاهی از نقاشی با اسپری و حجم های شاهین اسکندری با محوریت نور شده است که تا 3 تیرماه نیز ادامه خواهد داشت.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است:

"شب رو"


گاه خطوطى با پیچش در حركت، گاه خطوطى صاف و یا مورب و با انرژى فراوان، و گاه خطوطى در هم شكسته با زوایاى مختلف القا كننده مفاهیم به بیننده است.
از "خط" به عنوان مهمترین عنصر بصرى آثار شاهین اسكندرى میتوان یاد كرد خطوطى كه از دوران كودكى نقاشى میكرد و رقص خط برایش جذابیتى متفاوت از كارهاى دیگرش داشت.
استفاده از نئون در حجم ها و نقاشى ها میتواند با خلق نیروى تصویرى عظیم و ایجاد هیجان در لحظه، بیننده را تحت تاثیر قدرت شگفت انگیز نور به عنوان مولفه اصلى این نمایشگاه قرار دهد، جایی كه مفهوم و ایده با كمك شئ هنرى دنیاى رنگى هنرمند را ترسیم میكند.
نگاه خاص هنرمند به مقوله عشق دستمایه خلق آثارى با درون مایه پاپ و ایجاد گفتمانى طعنه آمیز یا شاید فریادى اعتراضى در باب دنیاى آشفته احساسات انسانى شده است.

شین.الف

علاقمندان جهت بازدید از آثار این هنرمند می توانند همه روزه از ساعت ۱۱ الی ۲۱ به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به سیدخندان، کوچه اشراقی مراجعه نمایند.

logo-samandehi