گزارش‌های تصویری

1398/2/4
جعبه ها به مثابه مجتمع تجاری در توکیو
یک ساختمان بزرگ، مجموعه ای که به نام "kashiyama daikanyama" نامیده می شود، از ترکیبی از واحدهای مشابه جعبه ساخته شده است که در بالای یکدیگر به صورت افقی هموار سازی شده است.
1398/2/4
تندیس غول‌پیکر KAWS در Art Basel هنگ‌کنگ
نسخه‌ی غول‌ پیکر شخصیت اختصاصی کارهای هنرمند آمریکایی، KAWS، با نام Companion، به دلیل شرایط نامساعد جوی پس از گذشت تقریباً یک هفته، دیگر در بندر Victoria در هنگ‌کنگ شناور نخواهد بود.
1398/2/4
طراحی خانه ای با توهم بصری
بی گمان بسیاری از جنگل های موجود بر این سیاره مناظری فوق‌العاده تماشایی هستند. این جنگل ها بستر مناطق پراکنده کوهستانی پوشیده از درختان کاج و صخره، چشم اندازهای بکر و بی نظیر پوشیده از برف، و گونه های منحصر بفرد حیات وحشَند. معماران REFORM لهستان در آخرین پروژه خود به نام خانه Izabelin، یک ترکیب عالی از این ویژگی های الهام بخش را، به دقت مفهوم گذاری و تلفیق کرده، و از نو به وجود آورده است.
1398/2/2
استودیو معماری PiuArch با ساخت مدلی در دانشگاه میلان، خاطره جنگل از بین رفته Stradivari را زنده نگه داشت
در طول هفته طراحی میلان، پیوآرک سازه چوبی «جنگل violini» را به نمایش می‌گذارد، سازه‌ای که یادآور میلیون‌ها درختی است که بر اثر طوفان در سال گذشته در دره Fiemme نابود شدند و این سازه چوبی برای ادای احترام به آنها ساخته شده است.
1398/1/31
نمایش توهمی از واقعیت های ساده زندگی
لئوناردو ارلیچ آخرین نمایشگاه خود با نام «رییل» را در Casa Naranja آرژانتین برگزار می‌کند. «رییل» اولین نمایشگاه شخصی این هنرمند در Córdoba است که همراه با ارائه عناصر اصلی آثار مهم هنر تجسمی و اشعار او ارائه می‌شود.
1398/1/31
گزارش تصویری مراسم جشن انتشار کتاب گزیده آثار محمود جوادی‌پور در خانه هنرمندان
کتاب نقاش نوگرای ایران، محمود جوادی پور عصر روز گذشته ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۸ در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران به همت کارگروه نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران، خانواده جوادی پور و نشر نظر رونمایی شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1780
logo-samandehi