گزارش‌های تصویری

1401/11/11
نگاهی بر طراحی کلاه های جین
استفن جونز، صنعتگر بریتانیایی، با برند پوشاک هلندی G-Star RAW برای ایجاد مجموعه‌ای از کلاه های ساخته شده از جین همکاری کرده است.
1401/11/9
تماشای طبیعت از نگاه «ون‌گوگ»‌
ارتباط «وینسنت ون‌گوگ» با طبیعت پیچیده و هم بیانگر زندگی و هم هنر او بود. این هنرمند هلندی از شلوغی شهر متنفر بود و در حومه شهر به دنبال آرامش و منبع الهام می‌گشت. ما می‌توانیم به کمک مناظر و نقاشی‌های الهام‌گرفته از طبیعت، نگاهی اجمالی به حالات و شخصیت کلی او بیندازیم.
1401/10/12
نگاهی به گران ترین نقاشی‌های ۲۰۲۲
بازار هنر در سال ۲۰۲۲ با وجود مجموعه هنری ارزشمند متعلق به بنیان‌گذار فقید «مایکروسافت» شاهد رکوردشکنی آثار هنری هنرمندان نامداری از جمله «ون‌گوگ»‌ و «سزان»‌ بود.
1401/10/11
نگاهی به تابلوهای نقاشی با موضوع کریسمس و زمستان
اکنون به آغاز سال نوی میلادی رسیده ایم؛ «کریسمس» همواره طی دوران‌ مختلف مورد توجه هنرمندان واقع شده است، از هنرمندان موسیقی گرفته تا نقاشان و فیلم‌سازان. از طرفی به دلیل اینکه آغاز سال‌ نوی میلادی با تولد حضرت مسیح و همچنین شروع فصل زمستان گره خورده است، نقاشان زیادی در تاریخ به خصوص آنها که بیشتر مذهبی بودند، به خلق لحظه تولد مسیح از نگاه خود پرداخته‌اند.
1401/10/11
نگاهی به پوسترها و طرح های گرافیکی از «پله»
ادسون آرانتس دو ناسیمنتو که در دنیای فوتبال به «پله» شهرت دارد، از معروف‌ترین چهره‌های ورزشی قرن بیستم بود که در روزهای اخیر در سن ۸۲ سالگی از دنیا رفت. او از معدود بازیکنانی است که تجربه‌ی حضور در فیلم‌ و سریال های متعددی را هم در کارنامه خود دارد: از فیلم «فرار به سوی پیروزی» گرفته تا سریالی به نام «غریبه ها».
1401/9/29
این شمن ها وجود ندارند، اما یک معمار هنوز پرتره های آنها را می گیرد
این شمن‌ها در زندگی واقعی وجود ندارند، اما از طریق هوش مصنوعی و Midjourney، یک سازنده متن به تصویر، معمار و عکاس، دیمیتر کارانیکولوف، آنها را به‌عنوان پرتره‌های واقع‌گرایانه برای مجموعه‌اش «شمن‌های خیالی» زنده کرده است.
1401/9/14
مروری بر سلف پرتره هایی که قرن‌ها قبل خلق شد
با اینکه آینه‌ها مدت‌ها پیش ساخته می‌شدند، اما در دوران رنسانس بود که آینه‌های ارزان‌تر و باکیفیت‌تر وارد بازار شدند و این یکی از بهانه‌هایی بود که هنرمندان را به خلق خودنگاره تشویق کرد.
1401/9/13
احیا ساحل مرجانی با هوش مصنوعی
یونگ ووک سونگ در سری جدید خود که توسط هوش مصنوعی تولید شده است، یک پروژه بازسازی معماری بیومورفیک در زیر اقیانوس را برای حفظ اکوسیستم داستانی شهر نئو کورال در حال نابودی تصور می کند.
1401/9/12
تبدیل خانه به تاسیسات نوری غول پیکر
هنرمند برجسته معاصر استرالیایی، ایان استرنج، مأمور ایجاد «PENUMBRA»، مجموعه‌ای از اینستالیشن‌ها و عکس‌های جدید نور برای دوسالانه FotoFocus 2022 در سینسیناتی، ایالات متحده شده است.
1401/9/10
بادکنک‌های آب نباتی به مثابه صندلی
طراح سئولی Seungjin Yang، از جدیدترین صندلی‌های «Blowing» خود رونمایی می‌کند که در آن بادکنک‌های مهمانی را با رزین اپوکسی می‌پوشاند تا گزینه‌های مختلفی برای صندلی ایجاد کند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2905
logo-samandehi