گزارش‌های تصویری

1402/3/20
نگاهی به مجتمع فرهنگی و هنری HENGQIN چین
این برنامه توسط دولت چین برای ارائه طرح‌های پیشنهادی برای ساخت مجتمع فرهنگی و هنری Hengqin ساخته شده، که به عنوان بخشی از یک جامعه جدید و پر جنب و جوش در سومین شهر بزرگ این کشور پس از هنگ کنگ و ماکائو سریع‌ترین رشد را تجربه می‌کند.
1402/3/17
طرح پیشنهادی به مسابقه طراحی المان ورودی منطقه گردشگری صفه
شهر اصفهان به دلیل جاذبه های بسیاری که در خود جای داده است یکی از 5 شهر برتر گردشگری ایران است. همچنین به دلیل وجود معماری زیبای ایرانی و بسیاری از پل‌های سرپوشیده، تونل‌های زیبا، کاخ‌ها، مسجدها و مناره‌های منحصربه‌فرد در فرهنگ ایرانی، نصف جهان لقب گرفته است.
1402/3/17
فضاهای خیالی ارائه شده در لحاف
کیت ویلیامز، هنرمند بریتانیایی، لحاف‌های دیواری در مقیاس بزرگ می‌سازد که ساختمان‌های پست مدرن خیالی را به تصویر می‌کشد.
1402/3/17
آیا می‌توانیم در کهکشان‌ها به خانه جدیدی برسیم؟!
خبرگزاری «سی.ان.ان» به تازگی گزارش از عملکرد و آثار ثبت شده توسط «جیمز وب» منتشر کرده است. این آثار تصاویری هستند که بشر تا امروز با آنها مواجه نشده است. شناخت کهکشان‌ها براساس تصاویر «جیمز وب» منجر به تغییر نگرش بشر و ادراک او خواهد شد.
1402/3/16
سفر به رنگ های پر جنب و جوش JAN KALÁB
جان کالاب متولد 1978 در پراگ، هنرمند معاصر مشهوری است که به دلیل کارهای اولیه خود به عنوان یک هنرمند گرافیتی با نام "Cakes" شناخته شده است.
1402/3/10
نگاهی به زندگی و آثار هنرمند نقاش «پل سینیاک»‌
«پل سینیاک»‌ از جمله هنرمندانی است که مشارکت قابل‌توجهی در شکل‌گیری تاریخ هنر داشت. او تابلوهای نقاشی خیره‌کننده‌ای را خلق می‌کرد که با استفاده از تعداد زیادی نقطه رنگی شکل گرفته بودند.
1402/3/7
نقاشی دایناسورهای عظیم روی زمین
یک هنرمند در جریان ساخت مستند تلویزیونی درباره دایناسورها، تصاویر این موجودات عظیم‌الجثه را بر روی منظره‌های طبیعی نقاشی می‌کند.
1402/3/6
نگاهی به زندگی و آثار هنرمند نقاش «امیل برنار»
پس از امپرسیونیسم، جنبش هنری جسورانه‌تر و چندوجهی به نام پست‌امپرسیونیسم به وجود آمد که بر رنگ‌ها و ضربات قلم‌موهای نقاشی تمرکز داشت. این جنبش بیشتر با آثار هنری «وینسنت ون گوگ» و «پل گوگن» شناخته می‌شود که هر دو به شکل‌گیری این سبک در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ کمک کردند. با این حالی یکی از هنرمندان کمتر شناخته‌شده‌ای که در کنار این نقاشان چیره‌دست فعالیت می‌کرد، «امیل برنار» بود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3000
logo-samandehi