فراخوان داخلی

1397/11/23
فراخوان کارزار گرافیک شهری بهار ۹۸
روزهای پایانی سال۹۷ و آغاز نوروز و بهار ۹۸ فرصتی است تا طراحان گرافیک و هنرمندان تصویرگر، تهران را به نمایشگاهی بزرگ از تابلوهای دیدنی از بهار، نوروز و دلخوشی‌های رنگین بدل کنند؛ آن‌گونه که شایسته‌ی فرهنگ، باورها و چشم مخاطبان ایرانی باشد.
1397/11/17
فراخوان عکس شوادون ۱۳
نشریه‌ی علمی تخصصی - دانشجویی معماری و شهرسازی شوادون از تمامی علاقه‌مندان به عکاسی دعوت می‌کند تا آثار خود را با موضوع "معماری و زمستان" به دبیرخانه‌ی نشریه ارسال نمایند.
1397/11/10
فراخوان مسابقه طراحی جداره حرم حضرت زینب (س)
ستاد بازسازی عتبات عالیات سوریه و مرکز معماری اسلامی حوزه هنری با کمک جمعی از خیرین در نظر دارد جهت بهسازی و ترمیم دیواره پیرامون حرم حضرت زینب (س) اعلام به فراخوان ارسال طرح دیوار پیرامون حرم و اجرای آن نماید.
1397/11/10
فراخوان پژوهشی شماره 5 امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
1397/11/10
فراخوان پژوهشی شماره 4 راهنمای نورپردازی درختان در معابر شهری تهران
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان راهنمای نورپردازی درختان در معابر شهری تهران، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
1397/11/10
فراخوان پژوهشی شماره 3 راهنمای نورپردازی بناهای تجاری و اداری شهر تهران
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان راهنمای نورپردازی بناهای تجاری و اداری شهر تهران، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
1397/11/7
فراخوان مسابقه طراحی مبلمان شهری (هویت گمشده)
واحد توسعه و تحقیق شرکت مهندسی مشاور ستاوندپاژ، با همکاری شهرداری گناباد در راستای هویت بخشی به مبلمان شهری در شهر گناباد در منطقه قنات قصبه که جزء میراث جهانی یونسکو به شمار می آید، برای اولین بار، با رویکرد تعاملی و مشارکتی با طراحان، هنرمندان و متخصصان حوزه مبلمان شهری و به کار گیری ایده های نو، مسابقه طراحی مبلمان شهری (هویت گمشده) را برگزار میکند.
1397/11/7
فراخوان شناسایی هنرمندان با زمینه کاری ساخت مجسمه های سیلیکونی شخصیت ها
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور تکمیل و بهره برداری از موزه مشاهیر و با رویکرد ایجاد فرصت برای رشد و شکوفایی هنرمندان ایرانی متخصص در زمینه طراحی و ساخت مجسمه های سیلیکونی، از کلیه هنرمندان مجسمه ساز دعوت می نماید با اعلام آمادگی و با درنظرگرفتن شرایط ذیل در این فراخوان شرکت نمایند.
1397/11/7
فراخوان طراحی سردیس شهدا و مفاخر
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تکریم مقام فاخر شخصیت های علمی - فرهنگی کشور و نیز پاسداشت رشادت‌های شهدای ارجمند انقلاب اسلامی فراخوان طراحی نیم تنه و سردیس شهدا و مفاخر و شعرا را در سال جاری به شرح زیر اعلام می نماید.
1397/11/6
فراخوان اولین دوره جشنواره خوشنویسی سیادت
فراخوان اولین دوره جشنواره خوشنویسی سیادت ویژه بزرگداشت زنده یاد استاد سید محمود سیادت، پدر خوشنویسی دزفول و پیشکسوت خوشنویسی استان خوزستان با محوریت خط نستعلیق ویژه خوشنویسان استان خوزستان برگزار می شود.
1397/11/1
فراخوان مسابقه شمعدونی (نمای زیبا)
در آستانه بهار برآنیم تا چشم به این جهان تازه گشاییم و نشانه های سرسبزی و شکوفایی را در محل زندگی، تحصیل، نیایش و عبادت، کسب و کار به نمایش بگذاریم.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1241
logo-samandehi