فراخوان داخلی

1398/12/3
فراخوان طراحی آثار حجمی با موضوع کتاب و خواندن
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد با هدف بهره گیری از هنر مجسمه‌سازی در ارتقای فرهنگ عمومی، ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در راستای اهداف توسعه فرهنگی و تولید سرمایه‌های هنری در شهر، نسبت به نصب آثار حجمی با موضوع کتاب و خواندن اقدام نماید. از این رو از هنرمندان طراح و مجسمه‌ساز دعوت می شود با ارائه طرح وایده های خود در این فراخوان مشارکت نموده و آثار پیشنهادی خود را با رعایت شرایط زیر به این سازمان ارائه دهند.
1399/2/29
فراخوان نمایشگاه تایپوگرافی ایرانی
این فراخوان به پیشنهاد آقای کریم زینتی و با هدف تشویق طراحان گرافیک به خلق آثار هنری در روزهای گسترش بیماری کُرونا، و ماندن در خانه، و ترغیب جامعه به عادت نیکوی کتابوکتابخوانی شکل گرفته است و با همکاری هیات انتخاب آثار به اجرا درخواهد آمد.
1399/2/24
فراخوان اولین سوگواره پوستر سحرگاه مهر
روابط عمومی شهرداری بهارستان در نظر داردبا توجه به اهمیت بزرگداشت ماه مبارک رمضان و شبهای قدر، برای ساماندهی ‌فضای شهری متناسب با ایام مذکور،اولین سوگواره سحرگاه مهر را برگزار نماید.
1399/2/21
فراخوان دومین جشنواره مدیریت پسماند
دومین جشنواره مدیریت پسماند در بخش های نقاشی، پوستر، کارتون، کاریکاتور، آثار حجمی، چیدمان، ویدیو آرت، پرفورمنس، عکاسی، طراحی پارچه و لباس برگزار می شود.
1399/2/13
فراخوان کارگاه مجازی خوشنویسی ماه مبارک رمضان با موضوع سوره مبارکه قدر
از سنن حسنۀ رایج بین مسلمانان انس بیشتر با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان است و اجرای طرح هایی با موضوع قرآن کریم و ماه مبارک رمضان در ایران مسبوق به سابقه است. سازمان زیباسازی شهر تهران نیز همه ساله به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان طرح هایی را اجرا و آثاری را در سطح شهر اکران می کند.
1399/2/13
فراخوان دیوارنگاری قدردانی از تلاش جامعه سلامت در مقابله با بیماری ویروس کرونای جدید
درحالی که بسیاری از ما در تلاش هستیم با حفظ فاصله اجتماعی از مبتلا شدن به بیماری ویروس کرونای جدید (covid-19) در امان بمانیم صدها پزشک، پرستار و پرسنل پزشکی در کلینیک، بیمارستان و مراکز مراقبت در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار داشته و با تحمل سختی ها و ناملایمات، در تلاش شبانه روزی هستند. این قهرمانان شجاع که آگاهانه و دلسوزانه جان خود را برای نجات جان مردم گذاشته اند فرشته نجات جامعه هستتند.
1399/2/13
فراخوان جشنواره مجازی امید و یاری گری
دانشکده هنرهای دیجیتال با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه صداوسیما جشنواره مجازی امید و یاری گری را با موضوع "شکست کرونا" و "جهش تولید" در دو قالب "موشن گرافیک" و " پوستر" ویژه دانشجویان رشته های هنری سراسر کشور در مقطع کاردانی و کارشناسی برگزار می کنند.
1399/2/10
فراخوان مسابقه نقاشی «میراث چهارراه تاریخ»
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رباط‌کریم گفت: «مسابقه "نقاشی میراث چهارراه تاریخ " برای کودکان 5 الی 12 سال با موضوع نقاشی از جاذبه‌های تاریخی استان تهران برگزار می‌شود.»
1399/2/9
فراخوان همایش هنر/کرونا
پژوهشکده هنرِ فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، فراخوان همایش «هنر/کرونا: هنر و بیماری‌های فراگیر» را منتشر کرد.
1399/2/8
فراخوان دوازدهمین نمایشگاه عکس‌های برترسال‌ دوربین.نت
دوربین.نت؛ سایت تخصصی عکس و عکاسی دوازدهمین نمایشگاه عکس‌های برتر سال خود را برگزار می‌کند. این نمایشگاه غیر رقابتی بوده و نهایت ۳۰۰ فریم از عکس‌های ارسالی و از هر عکاس یک فریم عکس در نمایشگاهی در تهران و شهرهای منتخب روی دیوار می رود و بعد از آن در سایت و کتاب نمایشگاه منتشر خواهد شد.
1399/2/1
فراخوان دیوارنگاری « خیابان کارگر »
سازمان زیباسازی شهر تهران به عنوان متولی آثار هنر شهری در راستای ساماندهی خیابان کارگر، ارتقاء سیما و منظر شهری و بهره مندی از آثار فرهنگی و هنری، فراخوان دیوارنگاری خیابان کارگر را با موضوع «کار و کارگر» اعلام نموده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1470
logo-samandehi